Liepājā atceļ kultūras pasākumus

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs informē, ka, palielinoties saslimstībai ar Covid-19, Liepājā ir atcelti vai uz vēlāku laiku pārcelti vairāki kultūras pasākumi.

Atcelts 17. oktobrī plānotais jaukto koru dziesmu dienas koncerts “Visiem viena-katram sava-tautasdziesma”. Nopirktās biļetes var nodot biļešu iegādes vietā, informē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Iveta Štelmahere.

Uz nenoteiktu laiku pārcelts 24. oktobrī plānotais folkloras kopas “Vēlava” 20 gadu jubilejas koncerts “Kas kaiš man nedzīvot”. Informācija par pārceltā koncerta datumu sekos. Nopirktās biļetes ir derīgas.

Uz nenoteiktu laiku pārcelts 31. oktobrī plānotais vidējās paaudzes deju kolektīva “Vaduguns” 20 gadu jubilejas koncerts “Ilgāk par mirkli”. Informācija par pārceltā koncerta datumu sekos. Nopirktās biļetes ir derīgas.

Atcelta 1. novembrī ieplānotā amatierteātra “Projekts” izrāde “Aiziet jūriņā!”. Nopirktās biļetes var nodot biļešu iegādes vietā.

3. novembrī ieplānotā Bērnu teātra izrāde “Zelta atslēdziņa” pārcelta uz 10. novembri. Nopirktās biļetes ir derīgas.

Laika posmā no 17. oktobra līdz 6. novembrim Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra visu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumi nenotiks klātienē grupās, bet tiks organizēti klātienē tikai individuāli, saskaņā ar iepriekš apstiprināto 2020. gada kolektīvu nodarbību grafiku un kolektīva vadītāja izveidotu individuālo apmācību laika plānu, veicot dalībnieku reģistrāciju.


Pievieno komentāru

Liepājā

Uz rekurzeme.lv pilno versiju