Liepājā šovakar brīvprātīgie aicināti iesaistīties pazudušā ķengurēna meklēšanā 1

Pirmdienas, 5. jūlija, vakarā pulksten 21.30 Nīcas novada brīvdienu māja "Atomi" Liepājā organizē brīvprātīgo grupu ķengurēna meklēšanā, tikšanās vieta- Roņu ielas galā (pie bijušās Kursas)

"Aicinām pievienoties ikvienu brīvprātīgo ar velosipēdu, skūteri, skrejriteni un citiem pārvietošanās līdzekļiem, kuri vēlas mums palīdzēt atrast ķengurēnu," sociālajā tīklā "Facebook" vēsta "Atomi".

Meklēšanas laikā ieraugot ķengurēnu, lūgums zvanīt pa tālruni +371 25560040 vai +371 26867237. Lūgums ģērbties piemēroti laikapstākļiem.

No "Atomiem" pazudušais ķengurēns Sidnejs 5. jūlijā ap vieniem naktī atkal manīts Jūrmalas parka rajonā. Kamēr informācija nonākusi līdz "Atomu" saimniekiem, viņš jau ir aizlecis un atrodas kur citur.

"Mēs Sidneju ļoti gaidam atpakaļ mājās un vieni netiksim galā, bet gan pašu, gan dzīvnieka drošības apsvēruma dēļ, ķengurēnu neķert, nebaidīt, nekliegt vai vienkārši nedarīt pāri dzīvniekam, bet paturēt redzes lokā, paziņot mums pa tālruni," ziņi "Atomu" saimnieki. Viņi sola atlīdzību 100 eiro vērtībā tiem, kas atradīs ķengurēnu.

4. jūlijā pulksten vienos naktī Liepājas pilsētas pašvaldības policija ziņoja, ka Sidnejs redzēts pludmalē starp Pērkones ielu un parku, bet meklēšana atkal bija neveiksmīga.

Valbija ķengurēns no "Atomiem" izbēga 2. jūlijā. "Sidnejs ir bailīgs, nav agresīvs , nav drošs pie cilvēkiem un pārējiem dzīvniekiem," norāda "Atomu" saimnieki.  

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vai kāds atjēgsies

Nu kāda jēga,ka zvana un saka,ka nēs viņu redzējām! Tad vislabākais zvanīt policijai un pasekot dzīvniekam kamēr ierodas policija.Bet pateikt,kur redzējāt,nav nakādas nozīmes,viņš taču nestāv uz vietas.Gan jau cilvēki pa dienu viņu daudzkārt redzējuši,vienkārši attieksme ir- a kas mums, mums nav nekāfa daļa !!

pirms 5 mēnešiem, 2021.07.05 21:27

Liepājā

Uz rekurzeme.lv pilno versiju