No "Atomiem" izbēgušo ķengurēnu pirmdien Liepājā vēl neizdodas atrast

Pirmdien, 5. jūlijā, kopā ar brīvprātīgajiem kopīgajā meklēšanā Liepājā nav izdevies atrast pagājušās nedēļas nogalē no Nīcas novada brīvdienu mājas "Atomi" izbēgušo ķengurēnu Sidneju. 

Sidnejs pirmdien ap pulksten 23.30 redzēts Liepājas Jūrmalas parka bērnu laukumā, informē "Atomu" saimnieki. 

"Esam no sirds pateicīgi ikvienam, kurš pirmdien piedalījās ķengurēna meklēšanā.  Paldies par atsaucību, sapratni un sniegto atbalstu! Diemžēl bez rezultātiem. Ķengurēnu neizdevās atrast un nogādāt atpakaļ mājās. Esam moži, turam acis vaļā, ja ir kāda ziņa par Sidneja atrašanās vietu, lūdzu zvaniet pa tālruni 25560040," aicina "Atomu" saimnieki. 

"ReKurZeme" jau rakstīja, ka no "Atomiem" pazudušais ķengurēns Sidnejs 5. jūlijā ap vieniem naktī atkal manīts Jūrmalas parka rajonā. Kamēr informācija nonākusi līdz "Atomu" saimniekiem, viņš jau ir aizlecis un atrodas kur citur.

"Mēs Sidneju ļoti gaidam atpakaļ mājās un vieni netiksim galā, bet gan pašu, gan dzīvnieka drošības apsvēruma dēļ, ķengurēnu neķert, nebaidīt, nekliegt vai vienkārši nedarīt pāri dzīvniekam, bet paturēt redzes lokā, paziņot mums pa tālruni," ziņi "Atomu" saimnieki. Viņi sola atlīdzību 100 eiro vērtībā tiem, kas atradīs ķengurēnu.

4. jūlijā pulksten vienos naktī Liepājas pilsētas pašvaldības policija ziņoja, ka Sidnejs redzēts pludmalē starp Pērkones ielu un parku, bet meklēšana atkal bija neveiksmīga.

Valbija ķengurēns no "Atomiem" izbēga 2. jūlijā. "Sidnejs ir bailīgs, nav agresīvs , nav drošs pie cilvēkiem un pārējiem dzīvniekiem," norāda "Atomu" saimnieki. 

Pievieno komentāru

Liepājā

Uz rekurzeme.lv pilno versiju