Tiešraidē no "Lielā dzintara" piedāvās "Latvian Voices" Ziemassvētku programmu

Sestdien, 19. decembrī pulksten 19 Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” klausītājiem Latvijā un pasaulē dāvina īpašu pirmssvētku dāvanu — a cappella vokālās grupas “Latvian Voices” un starptautiski novērtētā basa Jāņa Strazdiņa jauno Ziemassvētku programmu “SNIEGums”. Klausītāji sniegotās melodijas aicināti baudīt bezmaksas tiešraides koncertā, kas būs skatāms koncertzāles mājas lapā www.lielaisdzintars.lv, Latvijas Reģionu Televīzijā Re:TV, kā arī “Lielā dzintara” Facebook un Youtube profilos, portālu "Rekurzeme" informē SIA “Lielais Dzintars” Sabiedrisko attiecību vadītāja Elizabete Hartmane.

Klientiem, kuri bija iegādājušies biļetes uz koncertu klātienē, tiks atgriezta samaksātā nauda. Pircēji, kuri iegādājušies biļetes internetā, naudu saņems savā bankas kontā. Apmeklētāji, kuri biļetes iegādājušies kasē, aicināti doties uz kādu no Biļešu paradīzes klātienes kasēm, kur, uzrādot koncerta biļeti, pircējam tiks atgriezti naudas līdzekļi.

Koncertprogrammā skanēs tādas iemīļotas latviešu melodijas kā “Circenīša Ziemassvētki”, “Laba slava sniedziņam”, “Klusa nakts, svēta nakts”, izskanēs arī a cappella versija grupas “Prāta vētra” dziesmai “Ziemā”, kā arī visiem zināmas ārvalstu autoru dziesmas ziemas noskaņās.

“Šogad vēlamies Jums sniegt daudz muzikāla prieka a cappella sniegumā. Melodijas, kuras parasti klausāmies Ziemassvētku laikā, vēlamies Jums sniegt tikai savu balsu, kā vienīgo instrumentu izpildījumā šai programmai veidotos, sniegbaltos, vēl nekur nedzirdētos aranžējumos. Ļoti priecāsimies pasniegt Jums savu muzikālo Ziemassvētku dāvanu!” uzsver vokālā grupa “Latvian Voices” un Jānis Strazdiņš.

Latvian Voices ir profesionāla a cappella grupa, kas tika izveidota 2009. gada rudenī Rīgā. Savas darbības laikā apvienība ir izdevusi sešus mūzikas albumus un klausāmgrāmatu “Sounds of Latvian Nature”, kas 2013. gadā saņēma Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvu. Grupa ar koncertiem un meistarklasēm regulāri uzstājas Eiropā, Āzijā, ASV, savās mājās – Latvijā, kā arī citviet pasaulē. Grupas īpašo skanējumu veido pašu dalībnieču, īpaši Lauras Jēkabsones, veidotās aranžijas un oriģināldziesmas. Kopš dibināšanas apvienība ir piedalījusies daudzos starptautiskos mūzikas festivālos, konkursos un meistarklasēs, kā arī devušās koncerttūrēs pa Eiropu un ārpus tās.

Koncertu ar Liepājas pašvaldības un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu rīko SIA “Lielais Dzintars”.  Tiešraides norisi atbalsta Kultūras informācijas sistēmu centrs (KISC). Tiešraidi un koncerta ierakstu  nodrošina HDPD Productions&Dreams.

Kultūras informācijas sistēmu centrs nodrošinās koncerta ieraksta saglabāšanu ERAF projekta “Kultūras mantojuma satura digitalizācija (1. kārta)” ietvaros un drīzumā piedāvās ierakstu visiem interesentiem brīvpieejā audiovizuālo ierakstu portālā Diva.lv.

Koncerts 1 daļā, norises ilgums: aptuveni 1 stunda 15 minūtes. Plašāka informācija par tiešraides koncertu pieejama mājas lapā www.lielaisdzintars.lv.

Pievieno komentāru

Liepājā

Uz rekurzeme.lv pilno versiju